W dniu 4 czerwca 2026r., obchodziliśmy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Mieszkańcy naszego domu wzięli udział we mszy świętej oraz tradycyjnej procesji.