
Wczorajszego dnia pożegnaliśmy lato. Z tej okazji mieszkańcy przygotowali widowisko pt. „Były sobie małe świnki trzy”. Po zakończonym przedstawieniu odbyły się zawody sportowe, tańce, malowanie twarzy oraz grill, pyszna pieczona kiełbasa i kaszanka.



Strona Domu Pomocy Społecznej w Żydowie


